Víte kdo jste?

Často jsme sami sobě tou největší překážkou, když si svými myšlenkami komplikujeme vztahy a příležitosti ve svém životě.

Domněnky, limitující přesvědčení, názory, které jsme přijali jako pravdu:

"Prosím tě na to jsi ještě mladá."

"S tím se smiř, v naší rodině to tak bylo, je a bude."

"Musíš si to zasloužit." "Nic není zadarmo."

Máme je hluboce zaryté v sobě. Často se bojíme být vidět "Nepředváděj se tu.".  Bojíme se připustit, že jsme jedineční a projevit se i jinak, než jsme byli zvyklí.

Pokud jste přesvědčeni, že jste v něčem špatní, že si třeba nezasloužíte lásku, že musíte získat titul, abyste mohli být "NĚKDO", bere vám to sílu a chuť být sami sebou.

Věřte, že se s tím dá krásně pracovat. Že je možné tato přesvědčení ve své mysli změnit. A v okamžiku, kdy je změníte, začnete se v životě posouvat dál.

Proto je důležité poznat sami sebe, KDO skutečně JSTE, jaké máte dary a talenty.

V tomto e-booku najdete nejen návod, jak se svých přesvědčenívzorců chování zbavit, ale i praktická cvičení, jak měnit své myšlenky a pohled na svůj život, na sebe sama.

Chcete se hnout z místa, začít dlouhodobě dosahovat výsledků nebo se s elánem a vírou v sebe pustit do nových věcí, které jste zatím nezkusili?

Začněte třeba tím, že si stáhnete tento e-book.

Ochrana vašich osobních údajů je pro mne na prvním místě a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů.